Eğitime Tam Destek

GMT Endüstriyel olarak, ülkemizde teknik eğitim veren okullarımıza sosyal sorumluluk anlayışımız gereği kurulduğumuz günden beri destek veriyoruz. Bu desteklerle ülkemiz ihracatının gelecekte katma değeri yüksek, ileri teknolojik ürünler içeren bir yapıya dönüştürülmesini hedeflemekteyiz. İTÜ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin bu hedeflerimize ışık olacağına inanarak tam destekle yanlarında duruyoruz.

Gençlerimizin geleceğe bakış açıları farklı, öğrenmeye istekliler.  Gelecekte dünyayı neler bekliyor onun farkında ve bilincindeler. GMT olarak bizler de bu geçlerimizin yanındayız ve her zaman destekçisi olacağız.

Toplam 120 Adet Cihaz Hibe Desteği

İTÜ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin  teknik eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla PLC, HMI, İnverter, Güç Kaynağı ve Haberleşme Kabloları dahil olmak üzere 120  adet cihazı ücretsiz olarak okula hibe etmiş bulunuyoruz. Hem öğretmenlerimiz hem de öğrenci genç arkadaşlarımızın heyacanlarına ortak olmak bizleri mutlu etmektedir.

Bu bilinçle öğrenci ve öğretmenler için fabrikamıza teknik geziler düzenliyor, başta PLC olmak üzere HMI, Inverter, Solar Inverter, Servo Motor ve Sürücüler, Step Motor ve Sürücüler, Güç Kaynakları ve Endüstriyel Haberleşme cihazları verdiğimiz okulların öğrenci ve öğretmenlerine  eğitimler vererek ihtiyaç duydukları dokümanları karşılıyoruz.

İTÜ MTAL Müdürü Prof. Dr. Hüseyin TOROS’dan Teşekkür Belgesi

İTÜ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öne çıkan projelere imza atan öğretmenler ve öğrencilere destekte bulunan firmamıza Prof. Dr. Hüseyin TOROS tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Nazik davranışları için kendilerine teşekkürü bir borç biliriz.

İletişim

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.