Kullanım Şartları

Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar (‘site’) Çubuklu Mahallesi Boğaziçi Caddesi No:6/B 34805 Beykoz / İstanbul Türkiye adresindeki GMT Endüstriyel Elektronik Ltd. Şti. firmasının malıdır ve onun tarafından işletilir.

Bu sitede GMT Endüstriyel tarafından yayınlanan bütün içerik ve bilgiler aşağıdaki kullanım şartları tarafından korunmaktadır. Siteyi gezen ya da siteden faydalanan bütün kullanıcılar bu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.

1. Site İçeriğinden Sorumluluk

Site, kullanıcıların GMT Endüstriyel ürün ve hizmetleriyle ilgili bilgi almasını sağlamak için yayınlanmıştır. Site içeriği sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. GMT Endüstriyel site içeriğinde herhangi bir ilan ya da ihbarda bulunmaksızın istediği her zaman değişiklik gerçekleştirebilir. Sitenin kullanılmaya devam edilmesi, söz konusu değişikliklerin kabul edildiği manasına gelir. GMT Endüstriyel’e yapılan değişiklikler nedeniyle bir sorumluluk yüklenemez.

2. Verilen Linklerden Sorumluk

GMT Endüstriyel zaman zaman kendi sitesinden, site içeriği ile ilgili olduğunu ve faydalı olduğunu düşündüğü diğer sitelere link verebilir. GMT Endüstriyel vermiş olduğu bu linklerin içeriğinden ve taşıdığı risklerden ve topladığı kişisel ve/veya genel verilerden (ve o sitelerin link verdiği diğer sitelerin içeriğinden ve taşıdığı risklerden) sorumlu değildir. Verilen linkler, GMT Endüstriyel’in bu siteleri onayladığı anlamına gelmez.

3. Kullanıcıların Sorumluluğu

Sitenin kullanımından kaynaklanan tüm risk ve sorumluluk münhasıran kullanıcıya aittir.

GMT Endüstriyel, site içeriği dâhil tüm sistem ve yazılımlarını bilgisayar virüslerine ve benzeri nitelikteki kötü niyetli yazılım ve programlara karşı korumaya çalışsa da, kişi ve kurumların bu siteyi gezerken veya siteden bir materyal indirmesi sonucu oluşacak virüs ve sair kötü niyetli yazılımlar ile bilgisayar ve sistem zararlarından sorumlu değildir.

Kullanıcılar site içeriğine ekleme veya içerikte bir değişiklik yapamaz.  Kullanıcılar siteyi hacklememeyi, virüs, truva atı vb. metotlarla siteye gizlice girmemeyi sistemleri bozan gayrı kanuni eylemlerde bulunmamayı, site içindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba, kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, şiddeti teşvik eden, saldırgan, ırkçı, kışkırtıcı müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmemeyi ve paylaşmamayı kabul ve taahhüt eder. Sayılan hallerden birinin gerçekleştirilmesi veya siteye erişimin hukuk dışı metotlarla engellenmesi durumunda GMT Endüstriyel’in söz konusu içeriği kaldırma, siteye erişimi geçici olarak durdurma, kanuni yollara başvurma ve bu gibi eylemlerin faillerine tazminat talebi yöneltme hakları saklıdır.

Yukarıda sayılan eylemler neticesinde, herhangi bir şekilde diğer site kullanıcılarının ya da 3. kişi ve kuruluşların uğrayacağı zararlardan GMT Endüstriyel’in sorumluluğu bulunmamaktadır.

4. Sitenin İçeriği Hakkında

Site içeriği özel bir kişinin, kurumun ve üçüncü kişinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanmamıştır.

Site içeriğinde yer alan bilgi, fotoğraf, tasarım v.s. içerik genel nitelikli bilgiler olup taahhüt niteliği taşımaz.

Site içeriği GMT Endüstriyel ile site kullanıcıları arasında sözleşme niteliği taşımaz.

Ürünlerin veya hizmetlerin fiyatları, performansı ve özellikleriyle ilgili garanti vermez. Site içeriği, tamamlanmış veya kesin olmak zorunda değildir görüş veya herhangi bir tavsiye niteliği taşımaz. Kullanıcının siteden aldığı bilgilerle yapacağı iş ve eylemelerden doğacak her türlü sorumluluk kullanıcıya ait olup GMT Endüstriyel’e sorumluluk yüklenemez.

5. Fikri Mülkiyet Hakları

Sitedeki bütün içeriğin sahibi GMT Endüstriyel’dir. Site’de yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları (telif hakları ve komşu haklar dahil) GMT Endüstriyel’ aittir ve ait olmaya devam edecektir. Site içeriği kullanım şartlarında belirtilen sınırlar dışında kullanılamaz.

Kullanıcılar kişisel kullanım için site içeriğini bilgisayarlarına indirebilir veya kopyalayabilir. Bu izin, indirilen veya kopyalanan içerikle alakalı her tür kaynakça, telif veya sahiplik bilgisinin korunduğu durumlarda geçerlidir. Kullanıcılar site içeriğinden aldıkları her kopyaya bu bilgiyi dâhil etmek zorundadır.

Site içeriği, (veritabanı, resimler, metinler, ikonlar, görsel ve işitsel vesair imgeler, video klipler, dosyalar, tasarımlar, kataloglar ve listeler v.s.) kullanıcılar tarafından dağıtılamaz, pazarlanamaz, tekrar basılamaz ya da herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Kullanıcıların yukarıda sayılanlardan herhangi birini yaptığı durumlarda, GMT Endüstriyel ve üçüncü kişi ve kurumlara karşı hukuksal yollara başvurma haklarını saklı tutar.

Site içeriğinde bulunan hiçbir şey GMT Endüstriyel’ ait fikri mülkiyet haklarını kullanma izni vermez.

6. Kullanım koşullarının birinin geçersizliği

Bu kullanım şartlarının hükümlerinden herhangi birinin veya bir kaçının geçersiz ya da uygulanamaz olduğuna karar verilmesi halinde, kalan hükümler yürürlükte kalmaya devam edecektir. Geçersiz veya uygulanamaz bulunan hüküm, asıl hükmün amacına en yakın, geçerli, uygulanabilir bir hükümle değiştirilecektir.

7. Vazgeçmiş sayılmama

GMT Endüstriyel tarafından bu kullanım şartlarının herhangi bir bölümünün uygulanmaması, GMT Endüstriyel’in bu kullanım koşullarını uygulama hakkından vazgeçtiği ( feragat ettiği) anlamına gelmez. Sadece GMT Endüstriyel’in yetkili bir temsilcisi tarafından imzalanmış, açık ve yazılı bir feragatname yasal olarak geçerlidir.

İletişim

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.