Hakkımızda

GMT Endüstriyel Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bu coğrafyada her zaman yapılmasının imkansız olduğu düşünülen işler olmuştur ve o işleri yapmaya cesaret eden birileri…

İşte bu yolda emin adımlarla yürüyen GMT; 30 yılı aşan endüstriyel kontrol, proses kontrol ve otomasyon birikimiyle, üretim yapmak ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmak için 2014 yılında kuruldu. Ana faaliyeti, makine üretiminde ve fabrika otomasyonunda toplam çözüme yönelik ürünler üretmektir. Sektörde her zaman öncü olmayı hedefleyen GMT, ülkemizde endüstriyel PLC üreten ilk kuruluştur.

GMT, üretim ve tasarım teknolojisinin yüzde yüzüne sahiptir. Üretimini Türkiye’de yapar. PLC, ekranlı mini PLC ve endüstriyel haberleşme ürünleriyle birlikte toplam çözüm sunmak amacıyla Operatör Panel, Hız Kontrol Cihazı, Servo Sistemler, Step Motorlar ve güç kaynaklarını tescilli bir Türk markası olan GMTCNT ile pazarın hizmetine sunar, sektördeki yerli üretici boşluğunu doldurarak ülkemizin üreten gücüne katkı sağlar.

Kurulduğu günden bu yana, sürekli büyümeyi, yeni çözümler üretmeyi, ürettiklerini geliştirmeyi amaçlayan GMT, her yıl yüzde ellinin üzerinde büyüyerek, Türkiye’nin en nitelikli mühendislik firmalarından biri olduğunu göstermiştir. Bu hızlı büyüme grafiği, işini ilk günkü şevkle yapmayı sürdüren ve her zaman daha iyiye ulaşmayı hedefleyen bir ekibin eseridir.

GMT; pazarı iyi bilen, teknik kapasitesi yüksek, işinin ehli bir ekiple sahada aktif olarak kullanılan yüzbinlerce PLC için teknik destek vermektedir. Gerek uzaktan bağlantı, gerekse saha çalışmasıyla her zaman üreticinin yanında olduğunu hissettirir. Çözüm odaklı olmak GMT için vazgeçilmez bir ilkedir. Ayrıca, onlarca üniversite ve meslek lisesine bağışladığı cihazlarla, yıllardır ülkemizin mesleki ve teknik eğitimine destek olmaktadır.

GMT, genç kuşaklara daha iyi bir gelecek sunma gayesini, bu ülke için önemli bir vazife olarak görmektedir. Ar-Ge’ye yaptığı yatırımlarla çalışmalarına hız kesmeden devam eden GMT, pazara sunduğu yerli ürünlerle ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir. Üretimini yaptığı PLC’ler dünya çapındaki firmalarla rekabet edecek teknik özelliklere sahiptir. Kullanım kolaylığı ve birçok başka özelliğiyle GMT ürünleri, bu rekabette ne kadar iddialı ve önde olduğunu göstermektedir. “PLC’yi sadece satan değil, üreten bir firma” olan GMT, Türk sanayisinin verdiği destekle yoluna devam etmekte, yılların birikimini ve tecrübesini her gün daha ileriye taşımakta, “Türkiye’den bir dünya markası çıkarma” iddiasını kararlılıkla sürdürmektedir.


Bu Coğrafya'dan Bir Dünya Markası

GMT, bu coğrafyadan bir dünya markası çıkarmak için yola çıkmıştır. Ülkemizde ürettiği, katma değeri ve teknolojisi yüksek, birbiriyle konuşabilen ürünler, zamanla sınırlarımızı aşmış ve dünyanın birçok ülkesine Türk endüstrisinin bayrağını taşımıştır. GMT’nin ürünleri, başta Yunanistan, İspanya, Hollanda, Amerika Birleşik Devletleri, Azerbaycan, Tunus, Mısır, Hindistan, Vietnam, İsrail, Libya ve Cezayir olmak üzere onlarca ülkeye ihraç edilmektedir.

 

İletişim

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.